Licensed to Washington College    HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 10/26/2019 03:18 PM
           Franklin and Marshall vs Washington College - 10/26/2019            
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Franklin & Marshall College-MA  'A'         1:52.97    1:53.73         11  
     1) Jonnalagadda, Janashree 20      2) Blaisure, Maya J 18            
     3) Williamson, Leah W 21           4) McFadden, Julie                
       29.25    32.33    27.31    24.84                                    
  2 Washington College-MD  'A'                       NT    1:56.71          4  
     1) Quade, Savannah 21              2) Homer, Emily 20                
     3) Hall, Anna 19                   4) Strauss, Lindsay 20            
       29.86    33.19    27.32    26.34                                    
  3 Franklin & Marshall College-MA  'B'              NT    1:58.22          2  
     1) Lu, Jenna 18                    2) Van Der Sleen, Katelyn R 18    
     3) Bothwell, Amelia L 19           4) Howes, Skye E 19               
       31.26    33.81    28.99    24.16                                    
  4 Washington College-MD  'B'                       NT    2:01.13        
     1) Gallagher, Allison 20           2) Searles, Alex 21               
     3) Curley, Kristina 19             4) Salandy, Shannon 19            
       30.10    34.14    29.52    27.37                                    
  5 Franklin & Marshall College-MA  'C'              NT    2:06.23        
     1) Fago, Erin M 21                 2) Konstantakos, Demitra A 20     
     3) Johnson, Niyette D 20           4) Thompson, Sarah 20             
       30.45    38.51    29.50    27.77                                    
  6 Washington College-MD  'C'                       NT    2:09.53        
     1) Reynoso-Zimmerer, Ana 21        2) May, Alex 18                   
     3) Wiecki, Lindsay 20              4) Shirokova, Dasha 18            
       31.86    36.01    29.04    32.62                                    
 
Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Franklin & Marshall College-MA  'B'              NT    1:37.46         11  
     1) Hopkins, Matthew K 18           2) Mehta, Cameron A 18            
     3) Schiavone, Chris J 21           4) Sang, Alex 18                  
       25.19    27.71    23.36    21.20                                    
  2 Franklin & Marshall College-MA  'A'         1:35.23    1:38.49          4  
     1) Wahl, Alec J 21                 2) Graminski, Tom F 20            
     3) Kocon, Colby J 20               4) Cline, Brendan M 19            
       24.55    27.69    25.34    20.91                                    
  3 Washington College-MD  'A'                       NT    1:40.31          2  
     1) Feeley, Andrew 20               2) Edwards, Brett 20              
     3) Bozzi, Joe 19                   4) Braddock, Nate 19              
       25.17    27.96    24.37    22.81                                    
  4 Washington College-MD  'B'                       NT    1:42.41        
     1) Graham, Jackson 18              2) Mandrell, Gage 18              
     3) Rovansek, David 21              4) Sauter, Teague 21              
       25.71    27.96    25.21    23.53                                    
  5 Franklin & Marshall College-MA  'C'              NT    1:45.46        
     1) Sinton, Jack R 21               2) Todebush, William R 19         
     3) Nelson, Jacob K 18              4) Zhao, Aaron 19                 
       28.04    29.55    25.49    22.38                                    
 
Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kupsky, Tara A      19 F&M-MA              11:11.29   11:13.19          9  
      29.72   32.91   33.60   33.73   33.52   34.04   33.93   34.01
      34.33   34.62   33.90   34.36   34.70   34.60   34.19   34.56
      34.29   34.40   33.91   29.87                                
  2 Gartner, Sarah N    18 F&M-MA              11:49.43   11:29.94          4  
      30.02   33.08   33.72   34.47   34.62   34.90   35.03   34.80
      35.06   34.66   34.67   34.75   35.44   34.65   34.74   35.83
      35.05   35.59   35.23   33.63                                
  3 Buckwalter, Alison  19 Wac-MD                    NT   12:42.15          3  
      31.74   36.07   37.26   37.47   37.89   38.13   38.91   39.04
      39.19   39.30   39.48   39.02   39.07   38.97   39.42   39.12
      39.49   38.32   37.93   36.33                                
 
Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Stoll, Willem T     18 F&M-MA              10:06.17   10:09.32          9  
      27.80   30.15   30.94   30.80   30.74   31.08   30.96   31.16
      31.23   30.80   30.54   30.69   30.68   30.55   30.54   30.43
      30.56   30.60   30.31   28.76                                
  2 Canjura, Andrew C   18 F&M-MA              10:37.14   10:39.38          4  
      28.40   31.02   31.60   32.41   32.33   32.77   32.46   32.54
      32.72   32.60   32.06   32.31   32.78   32.43   32.07   32.40
      32.19   32.09   31.38   30.82                                
  3 Winters-McCabe, Co  19 F&M-MA              10:34.76   10:47.06          3  
      27.62   31.34   32.28   32.14   32.80   32.22   33.27   32.39
      32.74   33.54   31.94   33.09   33.58   33.27   33.29   33.04
      31.90   32.65   32.79   31.17                                
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Hirsch, Kathy E     21 F&M-MA               2:01.26    2:01.33          9  
      28.66   30.66   30.74   31.27                                
  2 Draves, Teresa      19 Wac-MD                    NT    2:03.45          4  
      28.84   31.30   31.37   31.94                                
  3 Bothwell, Amelia L  19 F&M-MA                    NT    2:07.25          3  
      29.85   32.57   32.82   32.01                                
  4 Curley, Kristina    19 Wac-MD                    NT    2:07.69          2  
      29.85   32.64   32.79   32.41                                
  5 Lockey, Olivia      18 F&M-MA               2:08.20    2:11.98          1  
      29.44   33.36   35.20   33.98                                
  6 Wiecki, Lindsay     20 Wac-MD                    NT    2:12.68        
      30.27   33.40   34.83   34.18                                
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Feeley, Andrew      20 Wac-MD                    NT    1:47.50          9  
      25.46   27.59   26.80   27.65                                
  2 Graminski, Tom F    20 F&M-MA                    NT    1:49.22          4  
      26.06   28.92   27.28   26.96                                
  3 Braddock, Nate      19 Wac-MD                    NT    1:50.24          3  
      25.77   27.60   28.38   28.49                                
  4 Sinton, Jack R      21 F&M-MA               1:52.43    2:00.66          2  
      26.99   30.31   31.59   31.77                                
  5 Moore, Iain T       18 F&M-MA                    NT    2:01.30          1  
      26.57   29.64   31.99   33.10                                
  6 Cebzanov, Mike      20 Wac-MD                    NT    2:07.34        
      27.30   30.97   33.83   35.24                                
 
Event 7  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Patino-Kishigami,   18 F&M-MA               1:02.23    1:02.86          9  
      30.78   32.08                                                
  2 Jonnalagadda, Jana  20 F&M-MA               1:02.29    1:03.34          4  
      30.82   32.52                                                
  3 Gallagher, Allison  20 Wac-MD                    NT    1:04.09          3  
      31.18   32.91                                                
  4 Fago, Erin M        21 F&M-MA                    NT    1:05.77          2  
      32.01   33.76                                                
  5 Quade, Savannah     21 Wac-MD                    NT    1:07.91          1  
      31.78   36.13                                                
  6 Mika, Sydney        18 Wac-MD                    NT    1:10.33        
      33.69   36.64                                                
 
Event 8  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Wahl, Alec J        21 F&M-MA                 52.69      53.43          9  
      26.04   27.39                                                
  2 Hopkins, Matthew K  18 F&M-MA                 53.38      54.84          4  
      26.62   28.22                                                
  3 Bozzi, Joe          19 Wac-MD                    NT      56.80          3  
      27.15   29.65                                                
 
Event 9  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Homer, Emily        20 Wac-MD                    NT    1:12.86          9  
      34.39   38.47                                                
  2 Blaisure, Maya J    18 F&M-MA               1:11.70    1:12.94          4  
      34.73   38.21                                                
  3 Searles, Alex       21 Wac-MD                    NT    1:15.39          3  
      35.83   39.56                                                
  4 Lu, Jenna           18 F&M-MA                    NT    1:15.64          2  
      35.80   39.84                                                
  5 Hall, Anna          19 Wac-MD                    NT    1:17.43          1  
      36.41   41.02                                                
 
Event 10  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Mehta, Cameron A    18 F&M-MA               1:01.01    1:01.03          9  
      29.30   31.73                                                
  2 Edwards, Brett      20 Wac-MD                    NT    1:01.34          4  
      29.03   32.31                                                
  3 Mandrell, Gage      18 Wac-MD                    NT    1:01.84          3  
      29.09   32.75                                                
  4 Sauter, Teague      21 Wac-MD                    NT    1:03.83          2  
      30.36   33.47                                                
  5 Todebush, William   19 F&M-MA               1:05.72    1:06.05          1  
      30.92   35.13                                                
  6 Forde, Jack P       18 F&M-MA               1:07.86    1:09.21        
      32.32   36.89                                                
 
Event 11  Women 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Williamson, Leah W  21 F&M-MA               2:16.09    2:17.61          9  
      30.51   34.11   35.72   37.27                                
  2 Bothwell, Amelia L  19 F&M-MA               2:17.80    2:21.49          4  
      31.24   36.11   37.24   36.90                                
  3 Luecke, Alexa       19 Wac-MD                    NT    2:26.04          3  
      31.36   36.93   38.58   39.17                                
  4 May, Alex           18 Wac-MD                    NT    2:26.90          2  
      32.32   36.65   38.37   39.56                                
 
Event 12  Men 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Lawlor, Ryan W      19 F&M-MA               2:04.00    2:06.05          9  
      26.87   31.13   34.62   33.43                                
  2 Sinton, Jack R      21 F&M-MA                    NT    2:09.39          4  
      28.39   33.52   33.31   34.17                                
  3 Nelson, Jacob K     18 F&M-MA               2:07.50    2:14.64          3  
      28.58   33.77   35.57   36.72                                
 
Event 13  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 McFadden, Julie        F&M-MA                 24.87      25.38          9  
  2 Pavlov, Julia M     21 F&M-MA                 25.02      25.69          4  
  3 Draves, Teresa      19 Wac-MD                    NT      26.07          3  
  4 Howes, Skye E       19 F&M-MA                    NT      26.33          2  
  5 Salandy, Shannon    19 Wac-MD                    NT      27.32          1  
  6 Quade, Savannah     21 Wac-MD                    NT      27.33        
 -- Thompson, Sarah     20 F&M-MA                 28.28     X27.64        
 -- Holmes, Sarah       21 F&M-MA                 27.86     X29.14        
 -- Konstantakos, Demi  20 F&M-MA                    NT     X29.98        
 -- Randall, Sylvie     19 Wac-MD                    NT     X30.56        
 -- Finney, Kamdyn      20 Wac-MD                    NT     X30.85        
 -- Shirokova, Dasha    18 Wac-MD                    NT     X31.04        
 
Event 14  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Schiavone, Chris J  21 F&M-MA                 20.96      21.16          9  
  2 Cline, Brendan M    19 F&M-MA                    NT      21.71          4  
  3 Zhao, Aaron         19 F&M-MA                 22.59      22.57          3  
  4 Graham, Jackson     18 Wac-MD                    NT      22.89          2  
  5 Rovansek, David     21 Wac-MD                    NT      23.12          1  
  6 Cebzanov, Mike      20 Wac-MD                    NT      25.19        
 
Event 15  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 McFadden, Julie        F&M-MA                    NT      55.81          9  
      26.49   29.32                                                
  2 Luecke, Alexa       19 Wac-MD                    NT      55.91          4  
      27.28   28.63                                                
  3 Pavlov, Julia M     21 F&M-MA                 56.54      56.14          3  
      26.89   29.25                                                
  4 Fago, Erin M        21 F&M-MA                 58.34      57.60          2  
      27.86   29.74                                                
  5 Strauss, Lindsay    20 Wac-MD                    NT      58.79          1  
      27.99   30.80                                                
  6 May, Alex           18 Wac-MD                    NT    1:00.43        
      29.20   31.23                                                
 -- Lockey, Olivia      18 F&M-MA                 58.71     X59.23        
      28.49   30.74                                                
 -- Thompson, Sarah     20 F&M-MA               1:01.25   X1:00.38        
      28.62   31.76                                                
 -- Graziani-Neuburger  20 F&M-MA                    NT   X1:02.12        
      29.49   32.63                                                
 -- Salandy, Shannon    19 Wac-MD                    NT   X1:02.22        
      29.79   32.43                                                
 -- Finney, Kamdyn      20 Wac-MD                    NT   X1:08.53        
      32.99   35.54                                                
 -- Shirokova, Dasha    18 Wac-MD                    NT   X1:10.10        
      33.87   36.23                                                
 
Event 16  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Sang, Alex          18 F&M-MA                 48.79      49.00          9  
      23.48   25.52                                                
  2 Braddock, Nate      19 Wac-MD                    NT      49.72          4  
      24.06   25.66                                                
  3 Kocon, Colby J      20 F&M-MA                    NT      50.71          3  
      24.72   25.99                                                
  4 Rovansek, David     21 Wac-MD                    NT      51.39          2  
      24.86   26.53                                                
 
Event 17  Women 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Patino-Kishigami,   18 F&M-MA                    NT    2:16.82          9  
      32.53   35.03   34.93   34.33                                
  2 Jonnalagadda, Jana  20 F&M-MA               2:15.63    2:17.73          4  
      32.70   34.40   35.77   34.86                                
  3 Gallagher, Allison  20 Wac-MD                    NT    2:20.40          3  
      33.47   35.47   35.83   35.63                                
  4 Lu, Jenna           18 F&M-MA               2:19.05    2:21.30          2  
      33.99   35.54   36.27   35.50                                
  5 Reynoso-Zimmerer,   21 Wac-MD                    NT    2:32.75          1  
      34.74   37.03   40.64   40.34                                
  6 Randall, Sylvie     19 Wac-MD                    NT    2:38.66        
      37.52   39.78   41.42   39.94                                
 
Event 18  Men 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Feeley, Andrew      20 Wac-MD                    NT    1:55.53          9  
      27.69   29.08   29.08   29.68                                
  2 Wahl, Alec J        21 F&M-MA               1:58.05    1:57.71          4  
      27.66   29.91   29.65   30.49                                
  3 Canjura, Andrew C   18 F&M-MA                    NT    2:07.72          3  
      30.64   32.43   32.85   31.80                                
  4 Hopkins, Matthew K  18 F&M-MA                    NT    2:08.27          2  
      29.51   32.47   34.25   32.04                                
 
Event 19  Women 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Draves, Teresa      19 Wac-MD                    NT    2:35.38          9  
      35.69   39.15   40.44   40.10                                
  2 Blaisure, Maya J    18 F&M-MA               2:40.60    2:42.31          4  
      37.27   41.75   42.97   40.32                                
  3 Searles, Alex       21 Wac-MD                    NT    2:42.46          3  
      37.85   40.18   43.13   41.30                                
  4 Homer, Emily        20 Wac-MD                    NT    2:43.99          2  
      37.36   40.89   43.14   42.60                                
  5 Johnson, Niyette D  20 F&M-MA               2:48.16    2:47.97          1  
      38.51   42.12   42.93   44.41                                
  6 Konstantakos, Demi  20 F&M-MA                    NT    2:56.92        
      39.32   44.31   46.41   46.88                                
 
Event 20  Men 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Graminski, Tom F    20 F&M-MA               2:14.14    2:12.67          9  
      29.96   33.56   34.44   34.71                                
  2 Edwards, Brett      20 Wac-MD                    NT    2:13.88          4  
      30.20   33.67   34.50   35.51                                
  3 Dibattista, Alec J  18 F&M-MA               2:19.09    2:19.99          3  
      29.99   34.11   37.04   38.85                                
  4 Gazda, Eli J        19 F&M-MA               2:28.93    2:28.74          2  
      33.54   37.45   38.27   39.48                                
  5 Cebzanov, Mike      20 Wac-MD                    NT    2:31.17          1  
      32.74   37.89   40.17   40.37                                
 
Event 21  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kupsky, Tara A      19 F&M-MA               5:23.77    5:25.71          9  
      29.73   33.00   33.12   32.89   33.32   32.88   33.47   33.42
      32.54   31.34                                                
  2 Hirsch, Kathy E     21 F&M-MA               5:26.68    5:29.21          4  
      29.88   32.49   33.13   33.57   33.56   33.08   33.35   33.54
      33.44   33.17                                                
  3 Gartner, Sarah N    18 F&M-MA               5:36.41    5:41.31          3  
      29.99   32.96   34.43   34.74   35.15   35.44   35.52   35.66
      33.84   33.58                                                
  4 Curley, Kristina    19 Wac-MD                    NT    5:47.83          2  
      32.54   34.67   35.01   35.09   35.68   35.53   35.43   34.98
      35.04   33.86                                                
  5 Mika, Sydney        18 Wac-MD                    NT    6:03.91          1  
      30.04   33.57   35.28   37.05   37.23   38.06   38.03   38.56
      38.16   37.93                                                
 
Event 22  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Stoll, Willem T     18 F&M-MA               4:57.78    4:51.83          9  
      26.76   59.26   30.15   30.24                   29.86   29.62
      28.91   26.79                                                
  2 Sang, Alex          18 F&M-MA                    NT    4:51.99          4  
      26.42   29.36   30.16   30.51   30.33   30.49   27.73   28.78
      30.25   27.96                                                
  3 Schiavone, Chris J  21 F&M-MA                    NT    5:05.73          3  
      27.06   30.02   30.24   30.73   31.48   31.87   31.68   31.67
      31.76   29.22                                                
  4 Mandrell, Gage      18 Wac-MD                    NT    5:06.33          2  
      26.21   29.28   30.10   30.83   31.03   31.70   32.16   32.13
      32.19   30.70                                                
 
Event 23  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Williamson, Leah W  21 F&M-MA               1:01.02    1:01.67          9  
      29.25   32.42                                                
  2 Hall, Anna          19 Wac-MD                    NT    1:01.74          4  
      28.86   32.88                                                
  3 Howes, Skye E       19 F&M-MA                    NT    1:01.90          3  
      29.04   32.86                                                
  4 Luecke, Alexa       19 Wac-MD                    NT    1:04.28          2  
      30.12   34.16                                                
  5 Bothwell, Amelia L  19 F&M-MA               1:01.95    1:04.67          1  
      29.77   34.90                                                
  6 Wiecki, Lindsay     20 Wac-MD                    NT    1:04.71        
      30.79   33.92                                                
 
Event 24  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Cline, Brendan M    19 F&M-MA                 52.70      52.88          9  
      25.12   27.76                                                
  2 Graham, Jackson     18 Wac-MD                    NT      54.46          4  
      25.41   29.05                                                
  3 Mehta, Cameron A    18 F&M-MA                    NT      55.37          3  
      26.00   29.37                                                
  4 Bozzi, Joe          19 Wac-MD                    NT      55.45          2  
      25.95   29.50                                                
  5 Lawlor, Ryan W      19 F&M-MA                 56.33      56.15          1  
      25.73   30.42                                                
 
Event 25  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 May, Alex           18 Wac-MD                    NT    2:24.99          9  
      31.45   37.50   42.63   33.41                                
  2 Homer, Emily        20 Wac-MD                    NT    2:31.73          4  
      33.63   38.49   43.28   36.33                                
  3 Searles, Alex       21 Wac-MD                    NT    2:38.46          3  
      35.16   42.82   42.34   38.14                                
 -- Kupsky, Tara A      19 F&M-MA               2:16.17   X2:18.20        
      29.61   37.53   38.85   32.21                                
 -- Lu, Jenna           18 F&M-MA                    NT   X2:21.43        
      31.31   35.70   40.81   33.61                                
 -- Patino-Kishigami,   18 F&M-MA               2:18.88   X2:22.48        
      30.29   36.88   42.72   32.59                                
 
Event 26  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Bozzi, Joe          19 Wac-MD                    NT    2:07.73          9  
      27.00   33.12   38.39   29.22                                
  2 Sauter, Teague      21 Wac-MD                    NT    2:12.92          4  
      27.07   35.69   38.44   31.72                                
 -- Mehta, Cameron A    18 F&M-MA               2:02.04   X2:02.71        
      26.51   33.50   34.28   28.42                                
 -- Dibattista, Alec J  18 F&M-MA               2:03.28   X2:04.68        
      27.64   31.72   35.71   29.61                                
 -- Sinton, Jack R      21 F&M-MA                    NT   X2:06.49        
      26.93   31.82   39.68   28.06                                
 
Event 27  Women 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Washington College-MD  'A'                       NT    3:49.90         11  
     1) Draves, Teresa 19               2) Hall, Anna 19                  
     3) Strauss, Lindsay 20             4) Luecke, Alexa 19               
       27.71    57.16    28.07    59.34    27.65    57.84    26.77    55.56
  2 Washington College-MD  'B'                       NT    4:09.56          4  
     1) Salandy, Shannon 19             2) Wiecki, Lindsay 20             
     3) Quade, Savannah 21              4) Gallagher, Allison 20          
       30.02  1:05.92    28.40  1:01.05    29.16  1:02.73    28.32    59.86
 -- Franklin & Marshall College-MA  'A'              NT   X3:46.39        
     1) Pavlov, Julia M 21              2) Hirsch, Kathy E 21             
     3) Howes, Skye E 19                4) McFadden, Julie                
       27.51    58.29    26.38    55.29    26.63    56.51    26.33    56.30
 -- Franklin & Marshall College-MA  'B'              NT   X3:51.83        
     1) Fago, Erin M 21                 2) Jonnalagadda, Janashree 20     
     3) Williamson, Leah W 21           4) Blaisure, Maya J 18            
       27.96    57.70    28.26    59.00    27.72    57.03    27.49    58.10
 -- Franklin & Marshall College-MA  'C'              NT   X4:00.32        
     1) Gartner, Sarah N 18             2) Lockey, Olivia 18              
     3) Patino-Kishigami, Emi 18        4) Johnson, Niyette D 20          
       28.07    59.26    28.06    59.86    28.52    59.88    29.48  1:01.32
 -- Washington College-MD  'C'                       NT   X4:08.53        
     1) Curley, Kristina 19             2) Reynoso-Zimmerer, Ana 21       
     3) Mika, Sydney 18                 4) Randall, Sylvie 19             
       29.30  1:00.80    28.88  1:01.04    27.92  1:00.22    31.87  1:06.47
 
Event 28  Men 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Washington College-MD  'A'                       NT    3:20.11         11  
     1) Braddock, Nate 19               2) Feeley, Andrew 20              
     3) Edwards, Brett 20               4) Graham, Jackson 18             
       24.33    50.41    23.58    49.75    23.96    50.02    23.13    49.93
  2 Washington College-MD  'B'                       NT    3:34.89          4  
     1) Mandrell, Gage 18               2) Sauter, Teague 21              
     3) Rovansek, David 21              4) Cebzanov, Mike 20              
       24.70    51.46    25.01    54.56    24.25    52.42    26.42    56.45
 -- Franklin & Marshall College-MA  'A'              NT   X3:13.64        
     1) Zhao, Aaron 19                  2) Schiavone, Chris J 21          
     3) Wahl, Alec J 21                 4) Hopkins, Matthew K 18          
       24.51    51.28    22.05    46.16    23.19    47.86    22.72    48.34
 -- Franklin & Marshall College-MA  'B'              NT   X3:15.02        
     1) Sang, Alex 18                   2) Graminski, Tom F 20            
     3) Kocon, Colby J 20               4) Cline, Brendan M 19            
       24.33    49.16    23.46    48.75    23.37    49.87    22.56    47.24
 -- Franklin & Marshall College-MA  'C'              NT   X3:37.17        
     1) Forde, Jack P 18                2) Gazda, Eli J 19                
     3) Lawlor, Ryan W 19               4) Nelson, Jacob K 18             
       26.57    55.11    26.70    55.93    25.60    54.22    24.47    51.91
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 28                    
 
  1. Franklin & Marshall College         151   2. Washington College                  102
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 28                     
 
  1. Franklin & Marshall College         157   2. Washington College                   85