Date Teams/Event Time Score Links
September
Fri. 27 vs. Marlin Invitational @ Virginia Beach, Va. 2:30 PM
Sat. 28 vs. Marlin Invitational @ Virginia Beach, Va. 10:00 AM
Sun. 29 vs. Marlin Invitational @ Virginia Beach, Va. 9:00 AM
 
October
Fri. 4 vs. ITA Southeast Regionals @ Fredericksburg, Va. 8:00 AM
Sat. 5 vs. ITA Southeast Regionals @ Fredericksburg, Va. 8:00 AM
 
February
Fri. 28 vs. Stevenson 3:00 PM
Sat. 29 vs. Randolph-Macon 1:00 PM
 
March
Fri. 6 vs. Salisbury 3:30 PM
Tue. 10 vs. Oneonta St. @ Orlando, Fla. TBA
  vs. Transylvania @ Orlando, Fl. TBA
Fri. 13 vs. Carthage @ Orlando, Fla. TBA
Tue. 17 vs. Endicott 3:00 PM
Wed. 25 at Goucher 3:30 PM
Sat. 28 at Muhlenberg * 1:00 PM
Tue. 31 vs. Haverford * 4:00 PM
 
April
Sat. 4 at Gettysburg * 1:00 PM
Wed. 8 at McDaniel * 4:00 PM
Sat. 11 vs. Franklin & Marshall * 1:00 PM
Tue. 14 at Swarthmore * 4:00 PM
Sat. 18 vs. Dickinson * 1:00 PM
Sun. 19 vs. Virginia Wesleyan 2:00 PM
Wed. 22 vs. Johns Hopkins * 4:00 PM
Sat. 25 at Ursinus * 1:00 PM
Wed. 29 vs. TBD @ TBD TBA
  Centennial Conference First Round
 
May
Sat. 2 vs. TBD @ TBD TBA
  Centennial Conference Semifinal
Sun. 3 vs. TBD @ TBD TBA
  Centennial Conference Championship
 
September
Sat. 22 vs. Yellow Jacket Invitational @ Randolph-Macon 8:00 AM
Fri. 28 vs. ITA Southeast Regionals @ Fredericksburg, Va. 8:00 AM
 
March
Sat. 2 vs. Methodist Final L, 7-2
  vs. Col. of Charleston Final L, 7-0
Fri. 8 vs. Goucher Final L, 5-4
Sun. 10 vs. Lake Forest @ Hilton Head, S.C. Final W, 9-0
Wed. 13 vs. LeTourneau @ Hilton Head, S.C. Final W, 5-4
Sat. 30 vs. Muhlenberg * Final W, 7-2
 
April
Tue. 2 at Haverford * Final L, 9-0
Sat. 6 vs. Gettysburg * Final W, 5-4
Wed. 10 vs. McDaniel * Final W, 9-0
Sat. 13 at Franklin & Marshall * Final L, 7-2
Tue. 16 vs. #31 Swarthmore * Final L, 9-0
Wed. 24 at #23 Johns Hopkins * Final L, 9-0
Thu. 25 at Dickinson * Final L, 6-1
  Start time pushed back to 4:30 pm
Sat. 27 vs. Ursinus * Final W, 9-0
  Senior Day
 
October
Sat. 1 vs. ITA Southeast Regional Championships @ Fredericksburg, Va. 8:00 AM
Sun. 2 vs. ITA Southeast Regional Championships @ Fredericksburg, Va. 8:00 AM
 
February
Sun. 19 vs. Catholic Final W, 9-0
 
March
Sat. 4 vs. St. Mary's Coll. of Md. Final W, 9-0
Sun. 12 vs. Berry College @ Orlando, Fla. Final W, 5-4
Wed. 15 vs. Bloomsburg @ Orlando, Fla. Final L, 5-4
Thu. 16 vs. Ill. Wesleyan @ Orlando, Fla. Final W, 9-0
Mon. 20 vs. Centre Final W, 6-3
Sun. 26 vs. Goucher @ Harford Community College Final W, 5-4
 
April
Sat. 1 vs. McDaniel * Final W, 9-0
Wed. 5 vs. Haverford * Final L, 5-4
Sun. 9 at Muhlenberg * Final W, 8-1
Tue. 11 at #37 Swarthmore * Final L, 8-1
Thu. 13 vs. Salisbury Final L, 7-2
Sat. 15 vs. Dickinson * Final W, 8-1
  Senior Day
Wed. 19 vs. Ursinus * Final W, 6-3
Sun. 23 at Gettysburg * Final W, 8-1
Wed. 26 at #21 Johns Hopkins * Final L, 8-1
Sat. 29 vs. Franklin & Marshall * Final W, 5-4
 
May
Wed. 3 vs. Franklin & Marshall % Final L, 5-1
  Centennial Conference First Round
 
September
Sat. 27 vs. ITA Southeast Regional Championships @ Fredericksburg, Va. 8:00 AM
Sun. 28 vs. ITA Southeast Regional Championships @ Fredericksburg, Va. 8:00 AM
 
February
Thu. 26 vs. Goucher Final W, 6-3
 
March
Wed. 11 vs. Daemen @ Tampa, Fla. Final W, 8-1
Thu. 12 vs. Northwestern (Minn.) @ Tampa, Fla. Final W, 9-0
Mon. 16 vs. Texas-Dallas Final W, 8-1
Sat. 21 vs. McDaniel * Final W, 9-0
Sun. 22 at York (Pa.) Final W, 6-0
Sun. 29 at Franklin & Marshall * Final L, 6-3
Tue. 31 at Haverford * Final L, 7-2
 
April
Fri. 3 vs. St. Mary's Coll. of Md. Final W, 5-0
Sat. 4 at Salisbury Final L, 9-0
Wed. 8 vs. Ursinus * Final W, 6-3
Sat. 11 vs. Dickinson * Final L, 5-4
  Senior Day
Fri. 17 vs. Muhlenberg * Final W, 7-2
Sat. 18 at Gettysburg * Final W, 7-2
Wed. 22 at Swarthmore * Final L, 9-0
Sat. 25 vs. Johns Hopkins * Final L, 9-0
 
September
Sat. 16 vs. Yellow Jacket Invitational @ Randolph-Macon 9:30 AM
Sun. 17 vs. Yellow Jacket Invitational @ Randolph-Macon 9:30 AM
Sat. 30 vs. ITA Southeast Regionals @ Fredericksburg, Va. 8:00 AM
 
October
Sun. 1 vs. ITA Southeast Regionals @ Fredericksburg, Va. 8:00 AM
 
February
Sat. 24 vs. #15 Case Western Reserve @ Newport News, Va. Final L, 9-0
 
March
Fri. 2 vs. Col. of Charleston Final L, 6-1
Sat. 3 vs. Goucher Final L, 6-3
Thu. 15 vs. Macalester @ Hilton Head, S.C. Final L, 9-0
Fri. 16 vs. Concordia (Wis.) @ Hilton Head, S.C. Final W, 7-2
Sat. 24 vs. Muhlenberg * Final W, 7-2
Sun. 25 at Randolph-Macon Final W, 7-2
Sat. 31 at McDaniel * Final W, 9-0
 
April
Wed. 4 at Haverford * Final L, 9-0
Tue. 10 vs. #21 Swarthmore * Final L, 9-0
Sat. 14 at Dickinson * Final W, 6-3
Wed. 18 at Ursinus * Final W, 6-3
Sat. 21 vs. Gettysburg * Final W, 7-2
  Senior Day
Tue. 24 vs. #23 Johns Hopkins * Final L, 9-0
Wed. 25 at Salisbury Final L, 8-1
Sat. 28 at Franklin & Marshall * Final L, 9-0
 
May
Tue. 1 at Franklin & Marshall % Final L, 5-3
  Centennial Conference First Round
 
October
Sat. 3 vs. ITA Southeast Regionals @ Fredericksburg, Va. 8:00 AM
Sun. 4 vs. ITA Southeast Regionals @ Fredericksburg, Va. 8:00 AM
 
February
Sat. 20 at #16 Mary Washington Final L, 9-0
  vs. #22 North Carolina Wesleyan @ Fredericksburg, Va. Final L, 8-1
Sun. 21 vs. #25 Stevens @ Fredericksburg, Va. Final L, 6-3
Sun. 28 at St. Mary's Coll. of Md. Final W, 8-1
 
March
Sun. 13 vs. #8 Amherst @ Claremont-Mudd-Scripps Final L, 9-0
Wed. 16 at Biola Final L, 7-2
Thu. 17 vs. RPI @ La Habra, Calif. Final L, 9-0
Sat. 26 at McDaniel * Final W, 9-0
 
April
Fri. 1 at #7 Carnegie Mellon Final L, 9-0
Sat. 2 vs. #26 Franklin & Marshall * Final L, 6-3
Wed. 6 vs. Haverford * Final L, 6-3
Sun. 10 at Salisbury Final W, 5-4
Thu. 14 at Ursinus * Final L, 5-4
Sat. 16 at Dickinson * Final L, 6-3
Sun. 17 at Muhlenberg * Final W, 8-1
Sat. 23 vs. Gettysburg * Final W, 7-2
Tue. 26 vs. #22 Swarthmore * Final L, 9-0
Sat. 30 at #25 Johns Hopkins * Final L, 9-0
* Conference
% Post season
Bold team: Home event